Yenileniyoruz
Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik

E2toys olarak, alışverişleriniz süresince siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi talep etmekteyiz. Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Haber bülteni üyeliğiniz sonrasında, bültenden çıkmak isterseniz, tarafımızdan gelen mailin alt kısmında yer alan ‘E2toys bültenini almak istemiyorsanız, lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

E2toys olarak, alışveriş süresince alınan bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermemekteyiz! E2toys'a verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.

Güvenlik

Web sitemizde kullanılan SSL dijital güvenlik sertifikamız Let's Encrypt tarafından sağlanmaktadır. SSL sertifikamız 256 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır.

E2toys olarak bilgi güvenliğinize verdiğimiz önem sebebiyle; ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, sunucularımızda tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler E2toys arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

E2toys.com.tr, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın