Yenileniyoruz
Kapıda Nakit Ödeme

KAPIDA NAKİT ÖDEME

Kredi kartları Ve hesaba havale ödeme şekli dışında 3. seçeneğimiz olan KAPIDA NAKİT ÖDEME bulunmaktadır. Kargo Firması Personeli paketi teslim ederken ürünlerin ücreti NAKİT olarak ödeme yapılır.

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

Siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 8,90 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlanmadan önce sms ile onay alınacaktır. Lütfen cep telefonu numaranızı giriniz. Sms ile onay şifreniz hemen gönderilecektir. Bu şifreyi girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?

Kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için sitemizde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. 

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

Üst limit 200 TL'dir. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi 14 gün içerisinde faturası ile birlikte iade ederek, iadelerinizi havale olarak tahsil edebilirsiniz.

İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı (0552) 353-32-32 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da info@e2toys.com.tr e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz.

Kargonuzun çıkışı yapıldıktan sonra takibi tarafınıza aittir, teslim alınmadığından iade olduğu durumda işleminiz iptal edilir. Sistemden tekrar kapıda ödeme işlemi yapmanız halinde sipariş iptal edilecek ve çıkış yapılamayacaktır.

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?

Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 8,90 TL iade edilmemektedir.

Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için nakit iadenizi almak için İsim ve adres bilgilerinizi info@e2toys.com.tr e-posta adresimize mail olarak gönderdikten sonra istediğiniz banka şubenize adrese havale işlemi yapılacaktır. 

E2toys.com.tr, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın