Yenileniyoruz
Kargo ve Teslimat

Siparişinizin tamamlanmasından sonra ürün, bilgilerinde belirtilen iş günü süresi içinde kargoya teslim edilir. 

Kargo süresi: Siparişinizde sadece Hızlı kargo olarak belirtilmiş ürünler var ise siparişiniz 1 iş günü içinde kargoya verilecektir. Siparişinizde sadece Hızlı kargo olarak belirtilmemiş ürünler var ise 1-3 iş içinde kargoya verilir. Siparişinizde farklı temin süreleri olan ürünler var ise, bu durumda siparişinizdeki en uzun temin süresine göre (3 iş günü) işlem yapılacaktır. 

Adrese teslim kargo hizmeti, seçilmiş olan kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir.

Kargo sürecinde yaşanabilecek hasar sorunları için; Kargonuzu kurye ile birlikte açabilir, hasar söz konusu ise tutanak tutulmasını sağlayabilirsiniz. Tutanak tutulmadı ise kargo açtığınız sırada görülen hasarları video ve fotoğraf ile kayıt altına alıp bize ileterek iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hasar kaydı işlemleri tarafımızdan yapılacaktır.

Teslimat işlemi 1 kez dağıtıma çıkılması suretiyle yapılır. Adresinizde tarafınıza ulaşılmaması halinde kargonuzu şubenizden teslim alabilirsiniz. Bu durumlarda kargo firması tarafından adresinize not bırakılır, tarafımızdan sms gönderimi yapılır. Tüm bu süreci Kargo takip numaranızdan takip edebilirsiniz. Kargonuzu şubenizden belirlenen sürede teslim almamanız halinde gönderiniz iade edilir. Tekrar gönderilmesini istemeniz durumunda gönderiniz ALICI ÖDEMELİ olarak gönderilir.

Anlaşmalı kargo şirketi: MNG KARGO

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Kargoya verildikten sonra siparişinizin Mng Kargo takip numarasını mail bilgilendirmesinde ve hesabınızda görebilirsiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi iptal etmek istediğinizde açıklama kısmına iptal sebebinizi belirterek form doldurabilirsiniz, işleminiz tarafımızca gerçekleştirilecektir.

E2toys.com.tr, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın