Yenileniyoruz
Sipariş Takip

Sipariş verdikten sonra siparişim üzerinde bir değişiklik yapabilir miyim?

Siparişinizin güvenliği ve doğru şekilde teslimatın gerçekleştirilmesi için siparişiniz oluştuktan sonra her hangi bir değişiklik maalesef yapılamamaktadır. Eğer siparişinizi iptal etmek istiyorsanız 0552 353 3232 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir ya da info@e2toys.com.tr e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Lütfen taleplerinizde sipariş numarası bilgisini iletmeyi unutmayınız.

Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp Siparişlerim bölümünden siparişinizle ilgili bilgilere ulaşabilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimin durumu tamamlandı olarak gözükmesine rağmen kargom ulaşmadı. Ne yapmalıyım?

Ana sayfamızın sağ üst köşesinde bulunan 'Giriş Yapın' butonundan kullanıcı girişi yaparak hesabınıza bağlı tüm siparişleri görüntüleyebilirsiniz. İlgili siparişinizi görmek için siparişinize tıklayınız. Buradan kargo linkine tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Siparişinizin gecikme veya ulaşmama durumunda bize 0552 353 3232 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilir veya info@e2toys.com e-posta adresimize mail gönderebilirsiniz. 

 

E2toys.com.tr, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın