Yenileniyoruz
Yeni Üyelik

Üyelik Ücretli mi?

e2toys.com.tr adresimize üye olmak ücretsizdir.  Üyeliğiniz başladığında E2Puanım sisteminden* ,size özel indirimler ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Neden Üye Olmalıyım?

e2toys.com.tr adresimize üye olduğunuzda; üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından her siparişiniz sırasında aynı bilgileri tekrar girmek zorunda kalmazsınız. Fatura ve kargo işlemlerinizin takibi ve yasal güvenliği için alışverişlerinizde üyelik işlemi zorunludur.

Üye Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

e2toys.com.tr adresimize üye olmak için Üye Ol linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üyelik Bilgilerimi ve Şifremi Nasıl Değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerinizde değişiklik yapmak isterseniz, önce Üye Girişi linkine tıklayarak giriş yapıp listeden dilediğiniz değişiklik için işleme devam edebilirsiniz.

Şifremi Unuttum. Ne yapmalıyım?

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, Üye Girişi sayfasında göreceğiniz Sifremi Unuttum linkine tıklayıp açılan sayfada kayıt oldugunuz email adresinizi girip Gönder butonuna basarak şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi

Daha önceden e2toys.com.tr ye üye olduysanız, E2Puanım sisteminden ve size özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen Üye Girişi  yapınız.

Üyelik İptali

Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi bize iletmelisiniz.

 

*Kazandıran alışveriş:  E2Puanım

e2toys.com.tr’ye Üye olduğunuzda E2Puan kazanmaya başlarsınız! Her işleminizde puan kazanmaya devam eder ve puanlarınızla alışveriş yapabilirsiniz!

Detaylı bilgi için tıklayınız

 

E2toys.com.tr, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın