Carioca Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12liCarioca

 
  • Carioca Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12li

Carioca Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12li

38.90 TL 35.01 TL

STOK : Var

Yüksek kaliteli jumbo keçeli kalemler özellikle 2 yaş ve üzeri küçük çocuklar için tasarlanmıştır.


carioca boya kalemi keçeli kalem yıkanabilir silinebilirCarioca Jumbo Bebek Süper Yıkanabilir Keçeli Boya Kalemi 12liCariocaCarioca


Kargo : 3 iş günü içerisinde Kargoya Verilir
 
Sepete Ekle
 

Bu özel keçeli kalemlerin hem yuvarlak uçları hem de kalın gövdeleri 2 yaş ve üzeri küçük çocukların kolayca tutup boyama yapabilmesini sağlar. Son derece güvenli olan bu ürünler dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

İçerilerindeki mürekkep toksik olmayan maddeden üretilmiştir ve çocuk sağlığına zararlı hiçbir madde içermez. Süper yıkanabilir olması sayesinde tenden sabun kullanmayı gerektirmeden yalnızca suyla yıkayarak kolayca çıkartılabilir. Ayrıca kıyafetlerde kalan izler de yıkanarak kolayca temizlenebilir.

Kapakların üzerinde hava geçişini sağlamak için özel olarak tasarlanmış delikler bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde kalemin içinde bulunan mürekkep kuruma yapmaz. Özel uç koruma sistemi sayesinde de kalemin ucu kolayca bozulmaz.

Kalemlerin üretiminde kullanılan tüm maddeler ve içerilerinde bulunan mürekkepler yalnızca gıda boyası kullanılarak renklendirilmiştir. Plastik kısımları da tümüyle geri dönüştürülebilir özelliktedir.

2+ Yaş

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4