İptal ve İade Koşulları

 

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek kargo ücretsiz  iade edebilirsiniz. 7-30 gün içindeki iadeler kargo size ait olmak üzere kabul edilir. İade işlemi için, sipariş kargoya verildi ise Sipariş Sorun Bildirimi  formu, henüz kargoya verilmemiş sipariş için ise İptal işlemi formu doldurulması gerekmektedir.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 30 gün süresi dolmuş ürünlerin iadesi kabul edilmez.


İadesi yapılacak olan ürünler, e2toys.com'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. 100 tl üzeri alışveriş iadelerinde tutar 100 tl altında kalması halinde kampanya çıkışı yapılır, Kargo bedeli düşülerek iade yapılır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4